KWAS MASŁOWY

Najlepszym sposobem pozbycia się zapachu kwasu masłowego jest ozonowanie, preparat utrzymuje się bardzo długo, zapach jest bardzo trudny do usunięcia. Aby zminimalizować okres wyłączenia pomieszczeń z użytkowania bardzo ważnym jest najkrótszy możliwy czas od rozlania kwasu do uruchomienia odpowiednio dobranych generatorów ozonu.

Coraz częściej spotykamy się z zapotrzebowaniem na niwelacje odoru rozlanego środka zawierającego kwas masłowy. Specyfiki takie są powszechnie dostępne. Stosują je np. służby leśne i rolnicy jako odstraszacze dzikich zwierząt.

Poniżej przykład produktu, gdzie producent w opisie podaje usługę ozonowania jako skuteczne oczyszczenie powietrza w zatrutych, przez kwas masłowy, pomieszczeniach. Po wielu doświadczeniach wiemy jak poważne mogą być konsekwencje dla właścicieli lokali usługowych.

kwas

Źródło zdjęcia: pryskaj.pl

Wielokrotnie potwierdziliśmy naszą skuteczność usługi dezodoryzacji, w lokalach zaatakowanych substancjami zawierającymi kwas masłowy. Klienci dzięki naszym działaniom ograniczyli wysokie koszty remontu generalnego i mogli szybciej powrócić do normalnego funkcjonowania działalności. Poniżej zdjęcia przykładowych realizacji w lokalach, gdzie nieuczciwa konkurencja rozprowadziła kwas masłowy.

Poniżej doniesienia medialne z atakami po których wykonaliśmy usługą dezodoryzacji.